نوشیدن ستاره متولد خورشید محققان خورشید

نوشیدن: ستاره متولد خورشید محققان خورشید ستارگان اخبار علمی و آموزشی

ایتالیا حریف تدارکانی عربستان شد

فدراسیون فوتبال ایتالیا از برگزاری یک دیدار دوستانه میان تیم ملی این کشور و عربستان سعودی در آینده‌ای نزدیک خبر داد. ایتالیا حریف تدارکانی عر..

ادامه مطلب

آدیداس اسپانسر رژیم صهیونیستی هم شد ، چالش تازه فدراسیون فوتبال!

فدراسیون فوتبال که پیش از عقد قرارداد خرید لباس از آدیداس، بخاطر قرارداد پوما با رژیم صهیونستی، قید این برند را زده بود، حالا با قرارداد تازه آدیداس با تیم..

ادامه مطلب

او مگر چند بازی لیگ را دیده؟/ از دقیقه 30 به بعد آزمون و انصاری‌فرد را ندیدم! ، حمله برانکو به کی‌روش

به گزارش خبرآنلاین، برانکو ایوانکویچ سرمربی تیم پرسپولیس در آستانه بازی حساس تیمش برابر سایپا که می تواند وظیفه قهرمانی این تیم را مشخص کند، در کنفران..

ادامه مطلب

بازگشت قهرمانانه / سوسیداد 2-4 بارسلونا

بارسلونا در دیداری جذابی و تماشایی موفق شد شکست 2-0 در منزل سوسیداد را با پیروزی 4-2 عوض کند.  سوسیداد 2-4 بارسلونا: بازگشت قهرمانانه ..

ادامه مطلب

بازگشت بایرن مونیخ به بزرگراه پیروزی, شکست سنگین تیم لایپزیگ ، هفته چهاردهم بوندس لیگا

تیم فوتبال بایرن مونیخ با پیروزی برابر هانوفر، شکست هفته گذشته خود در بوندس لیگا را به فراموشی سپرد. هفته چهاردهم بوندس لیگا؛ بازگشت بایرن م..

ادامه مطلب

تاریخچه عوض کردن سرمربی در استقلال

بررسی تاریخچه تغییرات سرمربی در تیم فوتبال استقلال نشان می دهد هر گاه مدیران این کلوب اقدام به برکناری سرمربی کرده‌اند تیم‌شان نتیجه های بهتری کسب نکرده اس..

ادامه مطلب

تقلید منصوریان از مورینیو !

سرمربی استقلال بعد از آخر بازی این تیم با پدیده، حرکات عجیبی انجام داد.تیم فوتبال استقلال پایتخت کشور عزیزمان ایران برابر پدیده با 2 گل شکست خورد. تقل..

ادامه مطلب

گل بود به سبزه نیز آراسته شد! , فرزندخوانده دایی، شاکی تازه استقلال

باشگاه استقلال پایتخت کشور عزیزمان ایران یک شاکی دیگر جهت عدم پرداخت تعهداتش پیدا کرده که حال با نامه رسمی از فدراسیون فوتبال آسیا نلزم به پرداخت تعه..

ادامه مطلب

شاخص‌ترین چهره‌های ورزشی مراسم تنفیذ

مراسم تنفیذ ریاست جمهوری به علت حضور پرشمار مهمانان ، با محدودیت‌های جهت دعوت از چهره‌های فرهنگی ، ورزشی و اجتماعی همراه بود.  شاخص ترین اشخاص ورزشی..

ادامه مطلب