نوشیدن ستاره متولد خورشید محققان خورشید

نوشیدن: ستاره متولد خورشید محققان خورشید ستارگان اخبار علمی و آموزشی

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات آدیداس اسپانسر رژیم صهیونیستی هم شد ، چالش تازه فدراسیون فوتبال!

فدراسیون فوتبال که پیش از عقد قرارداد خرید لباس از آدیداس، بخاطر قرارداد پوما با رژیم صهیونستی، قید این برند را زده بود، حالا با قرارداد تازه آدیداس با تیم فوتب

آدیداس اسپانسر رژیم صهیونیستی هم شد ، چالش تازه فدراسیون فوتبال!

چالش تازه فدراسیون فوتبال!/ آدیداس اسپانسر رژیم صهیونیستی هم شد

عبارات مهم : ایران

فدراسیون فوتبال که پیش از عقد قرارداد خرید لباس از آدیداس، بخاطر قرارداد پوما با رژیم صهیونستی، قید این برند را زده بود، حالا با قرارداد تازه آدیداس با تیم فوتبال این رژیم مواجه شد!

به گزارش جی پلاس، شرکت تولید کننده پوشاک ورزشی آدیداس که قرار شده است لباس های کشور عزیزمان ایران در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه را تولید کند، بعد از توافق با فدراسیون فوتبال رژیم صهیونیستی اسرائیل، پوشاک تیم ملی این شرکت را هم فراهم می کند. این اقدام آدیداس با تصویر العمل منفی تیم های باشگاهی فلسطینی همراه شده است و آن ها خواستار لغو این قرارداد شدند آیا که در غیر اینصورت از پوشاک آدیداس استفاده نخواهند کرد.

آدیداس اسپانسر رژیم صهیونیستی هم شد ، چالش تازه فدراسیون فوتبال!

پیش از این شرکت پوما عهده دار تولید پوشاک تیم فوتبال رژیم صهیونیستی اسرائیل بود که همین عنوان منجر به قبول نشدن پیشنهاد پوما از سوی فدراسیون فوتبال کشور عزیزمان ایران جهت تولید پوشاک تیم ملی کشور عزیزمان ایران شد و در نهایت فدراسیون فوتبال به جای عقد قرارداد با شرکت هایی مانند پوما به سراغ خرید لباس از آدیداس رفت.

علی خطیر عضو کمیته اقتصادی و بازاریابی فدراسیون فوتبال، در شانزدهم دی ماه ۱۳۹۶ در گفت و گو با یکی از رسانه راجع به خرید لباس از آدیداس و منعقد نشدن قرار اسپانسری با سایر شرکت های علاقه مند گفته بود: ” تصمیم فدراسیون فوتبال بر این بود که برندی جهت تیم ملی گزینش شود که آبرو و حیثیت کشور عزیزمان ایران و بازیکنان در جام جهانی را حفظ کند و همچنین تیم ملی کشور عزیزمان ایران بتواند از نظر سخت افزاری با آمادگی کامل در جام جهانی حضور پیدا کند. ما ۴ برند درجه یک البسه ورزشی در دنیا داریم و بقیه برند ها در درجه دوم و سوم قرار دارند که دو برند یعنی نایکی و آندرآرمور به علت آمریکایی بودن امکان مذاکره با آنها وجود نداشت و ما دو گزینه پوما و آدیداس را داشتیم. پوما اسپانسر البسه تیم ملی رژیم صهیونیستی اسرائیل است و به علت اینکه خاطرات خوبی از جام جهانی ۲۰۰۶ و همکاری با کشور عزیزمان ایران نداشت، شرایط همکاری فراهم نبود و به همین علت آدیداس تنها گزینش ما بود.”

فدراسیون فوتبال که پیش از عقد قرارداد خرید لباس از آدیداس، بخاطر قرارداد پوما با رژیم صهیونستی، قید این برند را زده بود، حالا با قرارداد تازه آدیداس با تیم فوتب

این اظهارنظر او جالب بود ولی جالب تر آنجا بود که اتفاقی که نباید می افتاد، رخ داد و تیم ملی به جای دریافت مبلغی جهت تبلیغات برندهای متفاوت در جام جهانی، باید مبلغی را هم بپردازد تا در این مسابقه های بدون لباس نماند.

حالا که آدیداس جهت تولید پوشاک تیم فوتبال رژیم صهیونیستی به توافق رسیده، باید دید کمیته بازاریابی که پیشنهاد پوما را به خاطر همکاری این شرکت با رژیم صهیونیستی اسرائیل رد کرده بود، الان هم دست به این کار می زند و قرارداد با آدیداس را نادیده می گیرد؟!

واژه های کلیدی: ایران | پوشاک | آدیداس | آدیداس | فوتبال | قرارداد | جام جهانی | جام جهانی | رژیم صهیونیستی | فدراسیون فوتبال

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs