نوشیدن ستاره متولد خورشید محققان خورشید

نوشیدن: ستاره متولد خورشید محققان خورشید ستارگان اخبار علمی و آموزشی

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات او مگر چند بازی لیگ را دیده؟/ از دقیقه 30 به بعد آزمون و انصاری‌فرد را ندیدم! ، حمله برانکو به کی‌روش

به گزارش خبرآنلاین، برانکو ایوانکویچ سرمربی تیم پرسپولیس در آستانه بازی حساس تیمش برابر سایپا که می تواند وظیفه قهرمانی این تیم را مشخص کند، در کنفرانس خبری پیش

او مگر چند بازی لیگ را دیده؟/ از دقیقه 30 به بعد آزمون و انصاری‌فرد را ندیدم! ، حمله برانکو به کی‌روش

حمله برانکو به کی روش:او مگر چند بازی لیگ را دیده؟/ از دقیقه 30 به بعد آزمون و انصاری فرد را ندیدم!

عبارات مهم : برانکو

سرمربی تیم پرسپولیس در کنفرانس خبری پیش از بازی برابر سایپا حاضر شد.

به گزارش خبرآنلاین، برانکو ایوانکویچ سرمربی تیم پرسپولیس در آستانه بازی حساس تیمش برابر سایپا که می تواند وظیفه قهرمانی این تیم را مشخص کند، در کنفرانس خبری پیش از بازی حاضر شد و پاسخگوی سوالات خبرنگاران بود.

برانکو در ابتدا گفت:« انتظارمان این است که فردا قهرمانی را قطعی کنیم. ما بعد از بازی خوشحالی خواهیم کرد و قهرمانی را مراسم خوش حالی خواهیم گرفت.»

سپس نوبت به تصویر العمل به صحبت های کی روش رسید:« کی روش از کجا می داند بازیکنان آماده نیستند؟ مگر چند بازی لیگ را دیده که بازیکنان داخلی را ناتوان دیده که اعلام کرده آماده نیستند. اگر درست متوجه شده است باشم باید از بازی فردا ملی پوشان را در اختیار تیم ملی قرار بدهیم ولی قراردادم طوری است که تنها 30 روز می توانم به مرخصی بروم! »

برانکو در مورد توصیه ای کی روش راجع به پرش بازیکنان بعد از بازی با الجزایر گفته بود، گفت:«دیروز متوجه شدم که لژیونرها آماده هستند و پرواز می کنند. بازیکنانی چون سردار آزمون مهدی طارمی و کریم انصاری فرد در زمین پرواز می کردند و بعد از 30 دقیقه آنها را نمی دیدم. اگر کی روش این حرف ها را زده، خیلی خوب هست. »

برانکو در خصوص اینکه استدلال کی روش این بوده که بازیکنان داخلی با این شرایط نمی توانند برابر رونالدو بپرند، گفت:« کی روش اینها را از کجا می داند که بازیکنان نمی توانند بپرند؟ با دو جلسه تمرین چطور این عنوان را تشخیص داده است؟ من این عنوان را نمی دانم و از شما می پرسم مگر تمرین پرش نمی کنند که ضربه سر بزنند؟ اگر نمی توانند سر بزنند باید تمرین سرزدن انجام دهند. من نمی توانم لژیونرها را با بازیکنان داخلی مقایسه کنم چون من بازیکنان لژیونر را تمرین نمی دهم که ببینم اوضاع ارزش چطور است.»

برانکو صحبت هایش در مورد کی روش را اینگونه ادامه داد:« اگر درست تشخیص داده باشم با این صحبت ها باید بگوییم دایی مربی بدی است؟ اگر اینطور باشد که معنایش این است مربیان ایرانی خوب نیستند. بعد چطور استقلال، پرسپولیس و ذوب آهن اصفهان در آستانه به افزایش مرحله بعدی لیگ قهرمانان آسیا هستند؟ »

سرمربی پرسپولیس در مورد استفاده از بازیکنان ملی پوش در بازی فردا گفت:« من از اوضاع ملی پوشان تیمم خبر ندارم که بخواهم از آن ها استفاده کنم. نمی دانم کدام ارزش مصدوم و کدام ارزش سالم هستند. حتی نمی دانم چقدر می توانند به هوا بپرند! به خاطر همین فردا از آن ها استفاده نخواهم کرد.»

او مگر چند بازی لیگ را دیده؟/ از دقیقه 30 به بعد آزمون و انصاری‌فرد را ندیدم! ، حمله برانکو به کی‌روش

واژه های کلیدی: برانکو | سرمربی | بازیکنان | پرسپولیس | سرمربی تیم | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs