نوشیدن ستاره متولد خورشید محققان خورشید

نوشیدن: ستاره متولد خورشید محققان خورشید ستارگان اخبار علمی و آموزشی

گت بلاگز اخبار اقتصادی و بازرگانی مناطق میزبان آپارتمان‌های میان‌متراژ ۲۰۰ میلیونی

تمام مناطق نیمه جنوبی پایتخت کشور عزیزمان ایران گزینه مناسبی جهت جست‌وجوی آپارتمان‌های ارزان‌قیمت تازه‌ساز و در عین حال میان‌متراژ محسوب می‌شوند، چراکه میانگین

مناطق میزبان آپارتمان‌های میان‌متراژ ۲۰۰ میلیونی

مناطق میزبان آپارتمان های میان متراژ ۲۰۰ میلیونی

عبارات مهم : ایران

تمام مناطق نیمه جنوبی پایتخت کشور عزیزمان ایران گزینه مناسبی جهت جست وجوی آپارتمان های ارزان قیمت تازه ساز و در عین حال میان متراژ محسوب می شوند، چراکه میانگین قیمت هر مترمربع آپارتمان در اغلب محله های جنوب شهر زیر سه میلیون تومان هست.

به گزارش دنیای اقتصاد ، با وجود اینکه میانگین قیمت هر مترمربع آپارتمان در پایتخت کشور عزیزمان ایران در حال حاضر ۴ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان است و بر این اساس جهت تملک یک واحد مسکونی میان متراژ با مساحت ۶۰ تا ۸۰ مترمربع در محله های میانگین شهر بودجه ای بین ۲۷۶ تا ۳۶۸ میلیون تومان مورد نیاز هست، ولی با بودجه های کمتر از این میزان هم امکان خرید منزل در پایتخت وجود دارد.

تنها در شهریور ماه بیش از یک پنجم کل آپارتمان های مسکونی فروخته شده است در پایتخت کشور عزیزمان ایران مربوط به واحدهای با ارزش تا ۲۰۰ میلیون تومان بوده است که عمدتا در نیمه جنوبی پایتخت کشور عزیزمان ایران قرار دارند یا کوچک متراژهای مناطق میانگین پایتخت محسوب می شوند.

مناطق میزبان آپارتمان‌های میان‌متراژ ۲۰۰ میلیونی

با این بودجه در پایتخت کشور عزیزمان ایران حتی می توان آپارتمان نوساز و تازه ساز با سن بنای حداکثر دو تا سه ساله تملک کرد. بررسی موتورهای جست وجوی معتبر ملکی حاکی از این است که در مناطق ۱۲، ۱۴، ۱۵، ۱۶، ۱۷، ۱۸، ۱۹ و ۲۰ پایتخت کشور عزیزمان ایران واحدهای مسکونی میان متراژ در این دامنه قیمتی به وفور یافت می شود.

محله های خراسان، شمیران نو، یافت آباد، نظام آباد، سه راه آذری، خواجه نظام، نبرد، پاسدار گمنام، بروجردی، صد دستگاه، جشنواره، حکیمیه، نیکنام، استاد معین، وحیدیه، کن سولقان و… نقاطی هستند که قیمت آپارتمان نوساز تا حداکثر سه سال ساخت در آنها عمدتا بین مترمربعی ۲ تا ۳ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان است و در نتیجه به سادگی می توان با بودجه ۲۰۰ میلیونی در این محله ها آپارتمان میان متراژ تملک کرد.

تمام مناطق نیمه جنوبی پایتخت کشور عزیزمان ایران گزینه مناسبی جهت جست‌وجوی آپارتمان‌های ارزان‌قیمت تازه‌ساز و در عین حال میان‌متراژ محسوب می‌شوند، چراکه میانگین

واژه های کلیدی: ایران | میلیون | میلیونی | آپارتمان | اخبار اقتصادی و بازرگانی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs